ANDRYCHÓW   JORDANÓW    KALWARIA ZEBRZYDOWSKA     MAKÓW PODHALAŃSKI     SUCHA BESKIDZKA     WADOWICE    ZATOR


Dzisiaj jest   24.03.2017

strona główna
zespół redakcyjny
cennik ogłoszeń
ogłoszenia
agencja reklamy
patronaty
konkursy
e-gazety
slovakia
logo do pobrania

























Pobierz w formacie PDF









Wojciech Ciomborowski
redaktor naczelny

e-mail:
w.ciomborowski@malopolska.beskidzka.pl

Magdalena Nycz
sekretarz redakcji

e-mail:
m.nycz@malopolska.beskidzka.pl

Jacek Dyrlaga
dziennikarz

e-mail:
j.dyrlaga@malopolska.beskidzka.pl

Edyta Łepkowska
dziennikarz

e-mail:
e.lepkowska@malopolska.beskidzka.pl

Paweł Szczotka
dziennikarz

e-mail:
p.szczotka@malopolska.beskidzka.pl

Bogdan Szpila
dziennikarz

e-mail:
b.szpila@malopolska.beskidzka.pl

Wydawca
Wydawnictwo „Prasa Beskidzka” Spółka z o.o.
43-300 Bielsko-Biała, ul. St. Dubois 4
tel.: 33 812-58-78, 33 812-35-77
faks: 33 822-81-50
e-mail:wydawnictwo@kronika.beskidzka.pl
www.kronika.beskidzka.pl

Prezes
Mirosław Galczak

Nr KRS: 0000144865 Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 547-004-88-40
Kapitał zakładowy: 50000 zł


DYŻURY DZIENNIKARZY

Środa: 10.00-13.00
Wadowice, ul. Mickiewicza 3
tel.: 33 873-80-54


Wtorek: 10.00-13.00
Sucha Beskidzka, ul. Rynek 10
tel.: 33 874-17-56


E-MAIL

redakcja@malopolska.beskidzka.pl

wadowice@malopolska.beskidzka.pl

sucha@malopolska.beskidzka.pl




  • Decydujące sety
  • Pingpongowy tygiel
  • Nieźle strzela, ale...drepcze
  • Półtorej setki karateków
  • Zegarmistrz pod koszem
  • Pogromca schodów







Redaktor naczelny: Wojciech Ciomborowski  • Format: A3 • Minimalna liczba stron: 16 •